poszukiwany silnik 2.8 td - frontera 1996

Opel Frontera

poszukiwany silnik 2.8 td - frontera 1996

Postprzez jackbauer » 08 gru 2013, 14:23

Witajcie,
poszukuję silnika 2.8 td do frontery z 1996 roku. Czy macie może jakieś pomysły do kogo uderzać lub macie doświadczenia czy któryś z innych silników da się włożyć żeby przeróbki nie kosztowały milion? Sprawa jest o tyle pilna, że samochód miał służyć w fundacji do ratowania zwierząt, a po wizycie u mechanika z prostą w sumie sprawą , stoi bezużytecznie. Szukamy przede wszystkim w Warszawie i okolicach. Dzięki z góry.
jackbauer
 

Re: poszukiwany silnik 2.8 td - frontera 1996

Postprzez swistak » 08 gru 2013, 14:50

kolego ja mam silnik na sprzedaż tylko z troopera i z tego co wiem to nawet będzie pasował na twoją skrzynie biegów [ jak nie to oddam swoją] tanio oddam wraz z montażem ale to na pw. Silnik do sprzedania od 16.12.2013 Nie będę pisał że nigdy nie katowany i nie był pod wodą bo to nie prawda, teraz dostał nowe turbo i rozrusznik i alternator. Silnik na zimnym ma coś koło 4 barów ciśnienia a na rozgrzanym ponad jeden do dwóch bez dodania gazu. Na silnik dam gwarancje

Silnik w aucie 15.12.2013 mam ostatni wypad w błoto można zobaczyć jak chodzi potem wpada nowa mocna jednostka

500-441-960 4fix Łukasz
2.8 td long 90'
swistak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 05 lis 2012, 20:54


Powrót do Isuzu Amigo, Rodeo, Mu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron