Zakup "kontrolowany"

Opel Frontera

Zakup "kontrolowany"

Postprzez Bibol » 26 wrz 2016, 19:33

Witam wszstkich.
Jestem tu nowy. Mam zamiar kupić ISUZU Rodeo 3,2 V6 i prosił bym o pomoc merytoryczną. Na co zwrócić uwagę? Jak sprawdzić napędy i reduktor?
A może ktoś zna auto którym jestem zainteresowany? :
http://otomoto.pl/oferta/isuzu-rodeo-4x ... 9ffed85433
Jakieś opinie przed zakupem?
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.
Pozdrawiam Bibol
Bibol
 

Re: Zakup "kontrolowany"

Postprzez mcgiver » 27 wrz 2016, 00:45

sam szczerzyłem zęby na kilka egzemplarzy rodeo 3.2 jak szukałem , ale tafił sie montek.
opis i fotki robią wrażenie, ciekawe co rzeczywistość pokaże bo lampa błyskowa zawsze pokazuje zajebistą rzeczywistość.
to jak prawdziwe zycie i wirtualne .
dokładnie pooglądaj ramę od spodu, pojedż przynajmniej na jakiś szuter i zapnij obie oski, patrz czy bez wzgledu na skrecone koła wszystkie rzucają zwirem na boki, nasłuchuj dziwnych dzwieków.
nie przejmuj się szczegółami, drobnostki usuniesz za niewielką kasę jak masz pojecie , warsztaty Cię raczej zrzeżbią.
jeżeli przebieg naprawdę jest udokumentowany i na ostatniej stronie ksiązki servisowej nie ma małym drukiem napisane made in china to wynegocjuj lepszą cene i bierz swierzba :)21 .
tylko ta skrzynia automat :)3 , zalezy kto co lubi.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Zakup "kontrolowany"

Postprzez Bibol » 27 wrz 2016, 09:14

Dzięki za pomoc, ale temat już nie ważny. Po porannej rozmowie z właścicielem komisu omijam takich buraków z daleka. Nie dość że gość coś kręci, twierdzi że nie ma dziś czasu może pojutrze, to klnie w trakcie rozmowy z klientem i nic nie wie o oferowanym aucie. Zachowuje się bardzo młodzieżowo - ma wyj.ba..e na kupującego. Żeby miał auta ze złota a ja portwel gotówki, to nigdy nic od niego nie kupię i odradzam pozostałym.
Pozostaje mi szukać dalej.
Bibol
 

Re: Zakup "kontrolowany"

Postprzez FFK » 27 wrz 2016, 21:02

Podobnie miałem jak oglądałem w komisie monta 3.1. Gość twierdził, że wszystko OK, tylko stuka i szarpie jak jeździ na co dzień ze spiętym 4x4 :)
Był:
Opel Monterey 3,2 V6 1993r. - zepsuty w AB Servis :(

Obecnie w poszukiwaniu monterey/trooper :)
Avatar użytkownika
FFK
 
Posty: 725
Dołączył(a): 02 paź 2012, 20:12
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: Zakup "kontrolowany"

Postprzez Michał4x4 » 29 wrz 2016, 19:13

A może chciałbyś coś bliźniaczego i nietuzinkowego

http://otomoto.pl/oferta/honda-honda-pa ... ypgWP.html
Michał4x4
 
Posty: 246
Dołączył(a): 16 sie 2016, 20:57

Re: Zakup "kontrolowany"

Postprzez Bibol » 29 wrz 2016, 20:08

Jest twój? Długo go masz? Od kiedy w Polsce? Udokumentowany przebieg? Wszystko sprawne: napędy, Klima, elektryka? Masz dokumenty ze stanów – tytuł własności?
Bibol
 

Re: Zakup "kontrolowany"

Postprzez Michał4x4 » 29 wrz 2016, 20:18

Nie to nie mój i nic z nim nie mam wspólnego.
Przeglądam ogłoszenia szukając Troopera 3.5 i tak mi wpadł pod rękę to wkleiłem linka
Michał4x4
 
Posty: 246
Dołączył(a): 16 sie 2016, 20:57


Powrót do Isuzu Amigo, Rodeo, Mu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości