Podwyżki OC

O wszystkim i o niczym...

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 10 kwi 2018, 21:35

pocieszny napisał(a):nie jest tak różowo, miejsce rejestracji ma się pokrywać z adresem prawa jazdy (jeśli auto Twoje), jesli mieszkasz gdzieś powyżej 3 miesięcy powinieneś zmienić dane w dokumencie


No mylisz się ponieważ ja mam zarejestrowane auto w miejscowości, w której prawnie nie ma po mnie śladu a o ile wiem nie ma obowiązku meldunku nawet tymczasowego. Komuna się skończyła ;)
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 10 kwi 2018, 21:38

forester napisał(a):
Arreco napisał(a):...jeszcze na kilka miesięcy mam z poprzednika a tam 70% i cena roczna niecałe 500 zł.


W jakiej firmie masz ubezpieczonego montka?

PROAMA dokładnie jest 442,64 zł
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez Jake » 10 kwi 2018, 21:59

Arreco napisał(a):
pocieszny napisał(a):nie jest tak różowo, miejsce rejestracji ma się pokrywać z adresem prawa jazdy (jeśli auto Twoje), jesli mieszkasz gdzieś powyżej 3 miesięcy powinieneś zmienić dane w dokumencie


No mylisz się ponieważ ja mam zarejestrowane auto w miejscowości, w której prawnie nie ma po mnie śladu a o ile wiem nie ma obowiązku meldunku nawet tymczasowego. Komuna się skończyła ;)

Niestety komuna trwa:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 59566.html

Choc szczesliwie niedopełnienie tego reliktowego obowiazku nie jest zbyt skutecznie penalizowane i ja rowniez nie mialem zadnych problemów z tego tytułu.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 10 kwi 2018, 22:20

e tam takie tam tylko pitu pitu, jak mi to ktoś udowodni i po kiego miałby to robić?! nie ma takiej opcji.. zameldowany jestem w miejscu urodzenia a zamieszkuje to inna bajka mogę mieszkać gdzie chce i nikt mi nie powie, że mam się przemeldować bo mi się czas skończył;) niby jak na studiach i po nich w sumie 10 lat mieszkałem w Szczecinie i jak ja miałbym się tam zameldować wynajmując mieszkania? śmiechu warte zgłosić to można miejsce zamieszkania..

Powiem tak ja mam zarejestrowany samochód w innym mieście ba województwie niż adres zameldowania, rejestrowałem na początku roku i babka powiedziała mi tylko, żebym wypełnił druczek oświadczenie chęci przesiedlenia i zamieszkania na stałe w tym mieście i tyle żadnego sprawdzania gdzie i ile czasu mieszkam ;) życie bywa różne za miesiąc czy rok mogę mieć inne plany i nie mieć już chęci mieszkania tutaj czy tam ;) a różnica w cenie OC Warszawa a OC mała mieścina jest duża ;) nie mówiąc o AC
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez pocieszny » 10 kwi 2018, 22:34

pitu pitu będzie w momencie jak któryś urząd się upomni i wyjdzie "podawanie fałszywych danych, oj będzie bolało ;)
albo jak Ty będziesz chciał coś załatwić.. na przykład szkodę z OC
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 11 kwi 2018, 08:33

Jakich fałszywych danych? Przeca adres zameldowania mam prawdziwy :shock: a obowiązek meldunku jest.
Załatwiam dużo spraw w różnych urzędach jak wypełniasz druczki to masz adres zameldowania i zamieszkania.

Przesadzasz, jakoś od 17 lat nie mieszkam tam gdzie jestem zameldowany i nie miałem problemów z żadnym urzędem nawet skarbowym rozliczam się w innym mieście a już tym bardzie z wypłatą odszkodowania z ubezpieczenia.
Adres zameldowania jest obowiązkowy i nie mylcie tego z adresem zamieszkania. Jeżeli zmienia się coś w adresie zameldowania to musisz sobie wszystko uporządkować a w szczególności jak masz kredyt w banku, a adres zamieszkania inaczej można powiedzieć adres korespondencyjny.
Ostatnio nawet polcaja szukała mnie za jakieś kupione pirackie oprogramowanie na alegroszu i też poprosiła o adres zamieszkania i jakoś nie miała z tym problemów.
Połowa polaków nie mieszka z rodzicami a jest tam zameldowana nie mówiąc już o tych którzy wyjechali za granicę.
Ale oczywiście nikogo nie namawiam, każdy ma swój rozum i zrobi jak zechce.
Zadzwonię do urzędu komunikacji i zapytam jak to jest i co mi grozi.. ale spodziewam się odpowiedzi żadnej ;) zdam relacje :)
Tak samo ma się sprawa, że musisz przerejestrować samochód po zakupie masz na to dwa tygodnie czy tam miesiąc.. jak jest kara za nie dotrzymanie terminu?! żadna! nie ma przewidzianej za to kary - przepis martwy jak wiele innych :)

Na ubezpieczeniu samochodu oszczędzam około 600-700 AC+OC rocznie jakieś 1/4 w kieszeni co czwarty rok gratis hehehe tylko dlatego, że nie jest zarejestrowany w miejscu zamieszkania a rej. ma z miejsca zameldowania.


Obdzwoniłem UK u UM i oczywiście w wydziale komunikacji oni nic nie narzucają terminów nie znają dzwonić do UM a tam oczywiście pitu pitu, że to od pana zależy gdzie pan chce mieszkać nikt panu nie narzuca nic pan ma podjąć decyzje itd. ma pan miesiąc na to i powinien pan sie zdecydować w tym czasie ;) a na pytanie jaka jest kara za nie przemeldowanie? odpowiedź pada "nie ma kary za nieprzemeldowanie" a więc Żadna! przepis martwy.. :)21
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez Jake » 11 kwi 2018, 15:13

Arreco napisał(a):Jakich fałszywych danych? Przeca adres zameldowania mam prawdziwy :shock: a obowiązek meldunku jest.
Załatwiam dużo spraw w różnych urzędach jak wypełniasz druczki to masz adres zameldowania i zamieszkania.

Przesadzasz, jakoś od 17 lat nie mieszkam tam gdzie jestem zameldowany i nie miałem problemów z żadnym urzędem nawet skarbowym rozliczam się w innym mieście a już tym bardzie z wypłatą odszkodowania z ubezpieczenia.
Adres zameldowania jest obowiązkowy i nie mylcie tego z adresem zamieszkania. Jeżeli zmienia się coś w adresie zameldowania to musisz sobie wszystko uporządkować a w szczególności jak masz kredyt w banku, a adres zamieszkania inaczej można powiedzieć adres korespondencyjny.
Ostatnio nawet polcaja szukała mnie za jakieś kupione pirackie oprogramowanie na alegroszu i też poprosiła o adres zamieszkania i jakoś nie miała z tym problemów.
Połowa polaków nie mieszka z rodzicami a jest tam zameldowana nie mówiąc już o tych którzy wyjechali za granicę.
Ale oczywiście nikogo nie namawiam, każdy ma swój rozum i zrobi jak zechce.
Zadzwonię do urzędu komunikacji i zapytam jak to jest i co mi grozi.. ale spodziewam się odpowiedzi żadnej ;) zdam relacje :)
Tak samo ma się sprawa, że musisz przerejestrować samochód po zakupie masz na to dwa tygodnie czy tam miesiąc.. jak jest kara za nie dotrzymanie terminu?! żadna! nie ma przewidzianej za to kary - przepis martwy jak wiele innych :)

Na ubezpieczeniu samochodu oszczędzam około 600-700 AC+OC rocznie jakieś 1/4 w kieszeni co czwarty rok gratis hehehe tylko dlatego, że nie jest zarejestrowany w miejscu zamieszkania a rej. ma z miejsca zameldowania.


Obdzwoniłem UK u UM i oczywiście w wydziale komunikacji oni nic nie narzucają terminów nie znają dzwonić do UM a tam oczywiście pitu pitu, że to od pana zależy gdzie pan chce mieszkać nikt panu nie narzuca nic pan ma podjąć decyzje itd. ma pan miesiąc na to i powinien pan sie zdecydować w tym czasie ;) a na pytanie jaka jest kara za nie przemeldowanie? odpowiedź pada "nie ma kary za nieprzemeldowanie" a więc Żadna! przepis martwy.. :)21


Potwierdzam, jest tak jak mówisz.
Obowiazek meldunkowy istnieje w teorii, bo jego niedopełnienie (i całe szczescie!) nie jest penalizowane.
Rozliczanie podatku w US, rejestrowanie samochodu a takze jego ubezpieczanie winno byc adekwatne tak jak mowisz do adresu zamieszkania, a nie zameldowania.
Na przerejestrowanie samochodu jest 30 dni i tez masz racje, nie ma kary za niedopelnienie tego terminu, choc slyszalem przypadki ze czepialscy policjanci robili przy kontroli problemy.
Ja na przyklad nie jestem nigdzie zameldowany, adres zamieszkania we wszystkich urzedach podaje zgodny ze stanem faktycznym, czyli w KRK, nigdy nie mialem zadnych klopotow z zalatwieniem jakiejkolwiek sprawy w jakimkolwiek urzedzie.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 11 kwi 2018, 15:50

Policaje zawsze mają jakieś uwagi ale dowodu nie mogą zabrać przynajmniej za to ;)
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez mcgiver » 11 kwi 2018, 16:25

w zasadzie z tym dowodem macie racje ale niestety nie do końca 8-) .
niby po roku sprawa niedopełnienia nakazu rejestracji sie przedawnia i mandatu za to nie dostaniesz ale ,krawężnik może ci zatrzymać dowód za obojętnie jaką niezgodność i odesłać do urzędu który go wydał, a jeśli to jest daleko to ten fakt trochę boli :)3 .
mi wzięli za to że jedna opona z przodu była już zbyt zużyta mimo ,że własnie byłem w trakcie podmiany kół bo jedna oske zmieniłem dzień wcześniej na zimowe i z tyłu juz były nowe kapcie to i tak nic to nie dało bo sie kutas po prostu uparł żeby mi dojebać, tyle że temat dowodu rejestracyjnego to juz była tylko wisienka na torcie jak zaczołem już ostro bużyć z tym kutasem po tym jak wypisał skierowanie do sądu za odmowę przyjecia mandatów i zatrzymał mi prawko z powodu słabej czytelności :evil:
dwie godziny po fakcie miałem na aucie już wszystkie nowe gumy i potwierdzenie z skp o usunieciu niezgodnosci ale niestety bez dowodu byłem trzy tygodnie bo sprawę załatwiałem telefonicznie i przez pocztę , bo osobista wycieczka kosztowała by mnie pół dnia i 200zł za paliwo. ale itak jeżdziłem na pokwitowaniu.
za brak dokumentów od przyczepy nie przyjołem bo byłem 300metrów od domu i stwierdziłem że mogę zaraz donieść dokument , a za pasy chciałem przyjąć tylko że kutas stwierdził że albo przyjmuję oba mandaty albo żadnego :evil: .
mnie to kosztowało 100zł za wymiane prawka, i 450 grzywna za odmowę przyjecia mandatu za pasy i nie posiadanie dowodu od przyczepy którą ciągłem.
jak by nie było krawęznik zawsze znajdzie sposób żeby cię załatwić zgodnie z literą prawa.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Podwyżki OC

Postprzez forester » 11 kwi 2018, 20:54

W UNIQA - 895 PLN z NNM przy rozłożeniu na 2 raty. :cry:
Były:
NIVA 1,6 (później 1,9 D)
3,1 LTD '95
3,2 RS (lpg) '96
3,1 LTD '94 ... (nie ma to jak czołg)
Na razie bez Monterey'a
ale z Nissanem X-trailem 2,2 D
Avatar użytkownika
forester
 
Posty: 243
Dołączył(a): 18 sty 2011, 00:55
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 11 kwi 2018, 22:42

Ubezpieczenie jest chore, że płaci się od pojemności co to ma wspólnego z bezszkodową jazdą.. gdzie się nie obejrzę piździkami zapindalają gaz w podłodze bo służbowe więcej szkód może narobić nie jeden taki artysta ciągle zaganiany bo tak się pracuje.. a ty możesz terenówką jeździć jak prawdziwy patriota zgodnie z przepisami.. a od pojemności to ja już w paliwie płace więcej spale więcej płace.. ale nie trzeba zdoić człowieka stać cię na taki WIEEELKI silnik to płać.. szkoda że od wagi nie jest bo w sumie masa razy przyspieszenie daje największe szkody ;) ale ciii.. za rok już może być od masy powyżej 2t i walimy 100% wiecej ;)
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 11 kwi 2018, 22:43

forester napisał(a):W UNIQA - 895 PLN z NNM przy rozłożeniu na 2 raty. :cry:


a zniżki jakie masz?
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez forester » 11 kwi 2018, 23:19

Wszystkie... :evil:
Pewnie gmina moja ma wyśrubowane wartości.
Były:
NIVA 1,6 (później 1,9 D)
3,1 LTD '95
3,2 RS (lpg) '96
3,1 LTD '94 ... (nie ma to jak czołg)
Na razie bez Monterey'a
ale z Nissanem X-trailem 2,2 D
Avatar użytkownika
forester
 
Posty: 243
Dołączył(a): 18 sty 2011, 00:55
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska

Re: Podwyżki OC

Postprzez pocieszny » 12 kwi 2018, 08:47

zasady płątności są troche ine teraz, pojemność to jedno, druga sprawa to stosunek mocy do masy i trzecia procentowy udział w kolizjach
każda firma ma troche inne zasady naliczania, ale w tym roku za 4,2 litrowego patrola płaciłem mniej niż za 2 litrową RAV4
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Podwyżki OC

Postprzez PiotrR » 18 maja 2018, 20:41

AXA 554 zł cały rok za 3.1 okręg Warszawski
Miałem w Gothaer żądali 850zł
AXA ma ciekawą ofertę dla dużych silników.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Podwyżki OC

Postprzez mcgiver » 30 maja 2018, 00:39

faktycznie cos dobrego się dzieje w temacie :)2 .
za miesiąc kończy mi się oc na kabrio i dzis dostałem telefon z rankomatu i axa wypada najlepiej .
za bmw kabrio 2,8 zaproponowali mi 547zł na rok , czyli o prawie 150zł mniej niż rok temu im zapłaciłem :)2 :)2 .
chyba wreszcie zaczynaja doceniać bezszkodowych kierowców :)2
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Podwyżki OC

Postprzez mcgiver » 18 cze 2018, 16:19

moja radość była przedwczesna związana z axą.
niespełna 550 miałem płacić za cały rok bo sie im pojebało ze jestem nowym klientem :roll:
jako klienta który juz jest u nich chcą 705zł :evil: :shock: :)3 , co za banda oszustów i złodziei :evil: , to się w pale nie mieści że maja tak wyjebane na klientów któzy nigdy nie mieli szkody i którzy są już u nich :)3 .
mam jeszcze 4 dni czasu i muszę znależc cos tańszego lub nawet porównywalnego żeby poprostu ich olać....
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Podwyżki OC

Postprzez gsxr1100_1980 » 18 cze 2018, 16:27

Też pod koniec zeszłego roku przeszedłem do AXA z Montkiem, ciekawe ile zawołają pod koniec tego roku za kontynuację ubezpieczenia. Naszczęście przeszedłem tylko z jednym autem, a proponowali ciekawą ofertę na drugie.
Opel Monterey 3.1 92r. Lift: jakieś 5", 35x12.5x15 , DWM-13500lbs, led: OSRAM-OPTIC 230w. Blokada 100%.
Dwa koła:-do podnoszenia adrenaliny ZX-10R 200KM.
- do turystyki ZRX 1200R.
gsxr1100_1980
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30 gru 2012, 21:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Podwyżki OC

Postprzez mcgiver » 18 cze 2018, 17:28

gsxr1100_1980 napisał(a):Też pod koniec zeszłego roku przeszedłem do AXA z Montkiem, ciekawe ile zawołają pod koniec tego roku za kontynuację ubezpieczenia. Naszczęście przeszedłem tylko z jednym autem, a proponowali ciekawą ofertę na drugie.

to przygotuj się że bedzie drozej , bo ja juz w axie kilka razy byłem i kilka razy wypowiadałem umowę.
Tyle że zawsze myślałem że oc skoczyło do góry, a tu się dziś przez czyjąś pomyłkę okazało ,że te h..e swoich klientów traktują z buta , a nowych forują :)3 :)3 . To musi zostać "nagrodzone" .
ja opłacam cztery pojazdy i chętnie bym skorzystał z jednego ubezpieczyciela który mi da dobre ceny , ale niestety co rok skaczę gdzie taniej :roll:, tylko moto mam od poczatku czyli jakichś 8 lat w link4
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Podwyżki OC

Postprzez miras7 » 18 cze 2018, 17:50

Też Montka mam w AXA i w zeszłym roku sporo podnieśli to znalazłem tańszą ofertę i zadzwoniłem do nich, że mam taniej gdzie indziej i daję im jeszcze szanse. Zaproponowali mniej niż konkurencja i zostałem. W tym roku sami zaproponowali ok 100zł mniej niż w zeszłym.
Avatar użytkownika
miras7
 
Posty: 1779
Dołączył(a): 06 sie 2012, 19:41
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Re: Podwyżki OC

Postprzez Tomaszz » 01 lip 2018, 14:36

Ja pierwszy raz będę ubezpieczał Montka na siebie w tym roku, poprzedni właściciel miał OC w LINK4 za ok. 700 zł. Na tą chwilę w AXA z kalkulatora w internecie wychodzi mi 516 zł (bez NNW). Z tego co widzę cena nie najgorsza, ale pytanie gdzie można jeszcze sprawdzić (patrzyłem w Aviva, Link4, PZU online, rankomat itd.).
Avatar użytkownika
Tomaszz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 01 lut 2018, 15:46

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 30 sie 2018, 21:21

rankomaty to są dupomaty żeby klientów nagonic.. wyliczyli mi najtańsze 525 z NW :shock: a jak zadzwonili to okazało się około 1000 ;)
poza tym mają chyba dwa lata na korektę wiec jak zapłacisz mniej przez neta mogą ci dosłać korektę..
Ostatnio edytowano 30 sie 2018, 21:26 przez Arreco, łącznie edytowano 1 raz
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez Arreco » 30 sie 2018, 21:24

PZU 744 beż NW z NW i ochroną zniżki NW 10tys 854.. proama 850.. bo gdzieś tam miałem 4 lata temu stłuczkę służbowym autem.. ale zniżki poszły z tamtego auta a ja będę jeszcze kolejne 4 lata w rejestrze..
Opel Monterey 3.2 92'
Arreco
 
Posty: 110
Dołączył(a): 05 lut 2018, 17:27

Re: Podwyżki OC

Postprzez mcgiver » 30 sie 2018, 21:35

Tomaszz napisał(a):Ja pierwszy raz będę ubezpieczał Montka na siebie w tym roku, poprzedni właściciel miał OC w LINK4 za ok. 700 zł. Na tą chwilę w AXA z kalkulatora w internecie wychodzi mi 516 zł (bez NNW). Z tego co widzę cena nie najgorsza, ale pytanie gdzie można jeszcze sprawdzić (patrzyłem w Aviva, Link4, PZU online, rankomat itd.).

od tego trzeba zacząc ze axa ma taki sposób że żeby sciagnac klienta to daje bardzo dobre warunki a w następnym roku kroi niemiłosiernie więc trzeba się pilnować. ja praktycznie co roku zmieniam towarzystwo.
nie wiem na jakim zadupiu mieszkasz że tak mało Ci wyszło :)21 .
mi też wyszło ostatnio w axie najnizej ze wszystkich towarzystw 600zł przy jednorazowej wpłacie a 650 jesli na dwie raty .
oczywiście nie mam żadnej historii wypadkowej przez cały mój 25 letni staż za kółkiem i nie tylko za kółkiem :)2 .
jesli ktoś da mi podobną stawkę to napewno nie pójdę do axy bo generalnie mnie wkurwiają z podejściem do klienta.
mam jeszcze miesiąc więc czekam narazie na inne oferty.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Podwyżki OC

Postprzez PiotrR » 30 sie 2018, 22:05

PZU złożyło mi propozycje za 963zł mam jeszcze chwilę czau szukam taniej.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości